DRAAMA 2017

/ muljed / hetked / killud / fragmendid / katked / festivalist DRAAMA 2017

Draama 2017: Miljardid

Festivali on jäänud veel kaks päeva, mis päädib laupäeval lõpupeoga Genialistide Klubis, kus teater korjab ennast kokku ja teeb ruumi muusikale.

Ansambli Miljardid koosseisus astuvad teie ette Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass, Kristjan Kallas. „Me oleme esoteerilised rokkarid, kelle katsed vallutada popimäestiku tipp on saatuse poolt välja naerdud,“ ütleb bändi iseloomustamiseks solist Marten Kuningas. Kuigi kõigil bändiliikmetel on veel vähemalt üks püsibänd ja hulk erinevaid projekte, on Miljardid Kuninga arvates kanal, kuhu saab suunata selle, millele mujal ruumi pole. „Perifeerias sünnib alati huvitavat,“ lisab ta.

Ajakirjanduses on Kuningas võrrelnud bänditegemist püsisuhtega ja selleks peab ta Miljardeid tänini. „Püsisuhe ta on, aga me ei ole teda kusagil registreerinud (EAÜ ei lähe arvesse),“ kinnitab Kuningas. Abielurikkumise pärast Miljardid väga ei muretse. „Midagi pole võimalik rikkuda. Vaba maailm, usaldus on põhiline,“ sõnab Kuningas.

Miljardite kuulajaskond on eriilmeline, paljud kuulajad on kaasa tulnud Marten Kuninga soolo-ajastu aegadest. „Kuna mängime endiselt aktiivselt sedasamust Kuninga-kraami, siis oodata võib vabalt sedasamust. Kindlasti tulevad laupäeval esitlusele ka mõned värsked Miljardite palad, nagu “Olendid”, “Kunagi läänes”, “Vilkuvad kollased”… Põhiline, mida kontserdile tulija oodata võiks, on aga hea tunne!“ lausub Kuningas.

Küsisime Kuningalt ka, millal ta viimati teatris käis ja mis mulje jäi. „Viimati käisin RO “Estonias”, eelmise aasta lõpus. Vaatasin “Mees LaManchast” – tükki, milles ise osalesin, mängides retsidivistist kambajõmmi Pedrot. Kogu asjast jäi üsna hapu mulje“.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Informatsioon

This entry was posted on 08.09 2017 by in Festival 2014.

Navigeerimine

%d bloggers like this: